Navigace

O násPokud hledáte poctivé levné ubytování v Praze, jste na správném místě. Pokračujte do níže uvedených sekcí pro bližší informace nebo si přečtěte odpovědi na nějčastěji kladené otázky našimi klienty níže. Možná zde najdete odpověď i na svou otázku.

  • Prohlédněte si náš ceník
    Ceny jsou příznivé. Levné ubytování v Praze je opravdu levné a v poměru cena / výkon jedno z nejlepších.
  • Kontaktujte nás nebo si rezervujte pokoj
    Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv dotazy, jsme k službám.
  • Informujte se o aktualitách u nás i v Praze
    Informační servis o tom, co se děje u nás, ale především v hlavním městě.

Všeobecné dotazy zájemců o ubytování

Jsem turista hledám krátkodobé ubytování v Praze. Co mi můžete nabídnout?

Pro turisty a na krátkodobé ubytování máme v nabídce speciálně pokoje tipu komfort. Jedná se o jedno až čtyřlůžkové soukromé pokoje  s vlastní koupelnou a WC. Pokoje jsou vybaveny televizí a malou lednicí, čtyřlůžkové pokoje můžou být navíc vybaveny rychlovarnou konvicí a mikrovlnou troubou.

Jsem sám a hledám dlouhodobé ubytování v Praze. Jaké nabízíte možnosti ubytování?

Nejvhodnějším způsobem dlouhodobého ubytování pro jednotlivce je pronájem celého dvoulůžkového pokoje tipu standart za zvýhodněnou cenu. Neplatíte tedy obě lůžka , ale pouze jeden a půl lůžka viz ceník

Jsme pár a hledáme dlouhodobé ubytování v Praze. Jaké jsou možnosti?

nejčastější  variantou hlavně díky ceně je pronájem dvoulůžkového pokoje standart se sdílenou kuchyní, jídelnou a soc.zařízením s dalšími dvěma pokoji. Druhou možností je dvoulůžkový pokoj s vlastním kuchyňským koutem, sdílenou koupelnou a WC rovněž se dvěma pokoji. Třetí variantou je pronájem pokoje komfort tedy pokoje s vlastní koupelnou a WC , ale s omezenou možností vaření. Poslední  možností je pronájem samostatné garsonky s veškerým příslušenstvím.

Jsme firma, hledáme slušné ubytování v Praze na měsíc a více. Co nabízíte?

Firmám, řemeslníkům a jiným skupinám doporučujeme levné ubytování v apartmánech. Nabízíme jedno, dvou, tří až čtyřpokojové apartmány s kapacitou  2 až 8 osob. Naše apartmány poskytují komfort a soukromí plně vybavených bytů při zachování cen levné ubytovny. Pro krátkodobé ubytování nebo turnusy jsou vhodné pokoje komfort za využití slevového programu pro firmy.

Jsme agentura, hledáme pro zaměstnance, co možná nejlevnější, ubytování v Praze.

V případě kdy je hlavním kritériem cena, Vám můžeme zajistit ubytování u naší dceřiné společnosti Ubytovna Praha s.r.o. Jedná se o nově zrekonstruovanou ubytovnu o dvanácti pokojích se sdíleným  příslušenstvím a velice příznivou cenou 150,-Kč /osoba/noc.

Chci rezervovat pokoj v hostelu, ale v On-line formuláři není nic volného. Co můžu udělat?

Všechny pokoje nenabízíme on-line, proto je nutné v takovém případě kontaktovat recepci telefonicky nebo emailem a zadat poptávku. Samozřejmě uděláme vše pro to aby jsme Vám zajistili vhodné ubytování. Zájemce o dlouhodobé ubytování můžeme zařadit na čekací listinu a kontaktovat ihned když se požadovaný druh  ubytování uvolní.

Dostanu smlouvu o ubytování kvůli státnímu příspěvku na bydlení?

Smlouvy o ubytování nevystavujeme a s úřadem práce nespolupracujeme. Ubytování poskytujeme pouze na základě potvrzených objednávek.

Praktické dotazy našich hostů

Kdy je možné se ubytovat a do kdy musím pokoj opustit?

Standardně  se můžete ubytovat od pondělí do pátku  od 13:00 do 16:00. Pokoj je nutné opustit do 10:00 hodin. Samozřejmě nabízíme možnost ubytování i mimo otvírací dobu recepce i o svátcích, sobotách a nedělích, ale je nutné se vždy s dostatečným předstihem telefonicky domluvit.

Jak se můžu připojit k internetu?

Připojení k internetu je zdarma prostřednictvím WiFi sítě. Stabilní pokrytí zajišťuje 12 routerů označených jako BHL 1-12, najdete ten s nejsilnějším signálem a zadáte heslo, které naleznete na vnitřní straně dveří svého pokoje nebo v obou výtazích.

Může se v hostelu kouřit?

Ve všech prostorách hostelu je zakázáno kouřit. Pro kuřáky je vyhrazen prostor před vstupem do hostelu. V případě pronájmu celého apartmánu lze pro kouření využít v omezené míře balkón.

Kdy a jak můžu uhradit ubytování? Co když potřebuji ukončit ubytování předčasně?

Platby za ubytování lze provádět během otvírací doby na recepci a to hotově nebo kartou. Dalším způsobem je převod na účet na základě faktury nebo zálohového listu, který Vám zašleme emailem. Při všech způsobech plateb je nutné dbát na včasnost úhrady tak aby bylo vždy zaplaceno dopředu. Storno podmínky naleznete v  našem Ubytovacím řádu a Všeobecných obchodních podmínkách.

Jsem cizinec. Dostanu Potvrzení o poskytnutí ubytování.

Ubytovaným hostům- cizincům samozřejmě potvrzení vystavujeme. Zájemcům o dlouhodobé ubytování v našem hostelu potvrzení vystavíme pouze na základě potvrzené objednávky a uhrazení prvního měsíce ubytování. Za vystavení je účtován manipulační poplatek dle platného ceníku.
Rychlá poptávka?