Kontakt

Adresa

NEXUS UBYTOVNA PRAHA
BRYKSOVA 940
PRAHA 9, 198 00

Kontakt

info@ubytovny-praha.com 
777136111, 608837713
IČ: 00551953

Otevírací doba

Po-Pá 8:00-12:00 , 13:00-16:00
So-Ne DLE DOHODY

Jak se k nám dostanete

 

Z Hlavního nádraží 

Sejdete do metra ( stanice Hlavní nádraží, metro C ) a pojedete směr Letňany. Na stanici Florenc musíte přestoupit na metro B ( směr Černý Most ). Ze stanice Černý Most vystoupíte a přes malé náměstíčko dorazíte do ulice Bryksova. Po ulici Bryksova se vydáte směrem na Jih, tak aby jste měli po levé straně Obchodní Centrum Černý Most. Zhruba po 600 metrech dorazíte před ubytovnu. Poznáte ji podle velkého nápisu UBYTOVNA na střeše.

 

Ze Smíchovského nádraží

Přímo na Smíchovském nádraží sejdete do metra ( B ) a dojedete na konečnou stanici Černý Most. Ze stanice Černý Most vystoupíte a přes malé náměstíčko dorazíte do ulice Bryksova. Po ulici Bryksova se vydáte směrem na Jih, tak aby jste měli po levé straně Obchodní Centrum Černý Most. Zhruba po 600 metrech dorazíte před ubytovnu. Poznáte ji podle velkého nápisu UBYTOVNA na střeše.

 

Z Masarykova nádraží

Sejdete do metra ( stanice Náměstí Republiky, metro B ). Dojedete na konečnou stanici Černý Most kde vystoupíte a přes malé náměstíčko dorazíte do ulice Bryksova. Po ulici Bryksova se vydáte směrem na Jih, tak aby jste měli po levé straně Obchodní Centrum Černý Most. Zhruba po 600 metrech dorazíte před ubytovnu. Poznáte ji podle velkého nápisu UBYTOVNA na střeše.

 

Z Dejvické

Nastoupíte do metra ( stanice Dejvická, metro A) a dojedete na Stanici Můstek, kde musíte přestoupit na metro B ( směr Černý Most). Dojedete na konečnou stanici Černý Most, kde vystoupíte  a přejdete přes malé náměstíčko a dostanete se do ulice Bryksova. Po levé straně budete mít Obchodní Centrum Černý Most  a půjdete stále dolů kde uvidíte panelák s nápisem UBYTOVNA na střeše domu.

 

Z autobusového nádraží Florenc

Metrem ze stanice trasy B “ FLORENC“ a dále pokračujte touto trasou na stanci „ČERNÝ MOST. Po vystoupení z metra se dejte vlevo k CČM a pokračujte ulicí Bryksova cca 180 metrů.

 

Po vlastní ose

Dostavte se na naší recepci na souřadnicích N 50.10496 E 14.582505 nebo využijte městkou dopravu (idos)