Pokoje s koupelnou

  4 lůžkové studio

  Nadstandardní pokoj v hostelu s vlastní koupelnou a kuchyní 30 m2: nadstandartně zařízený 4lůžkový pokoj má ve svém vybavení, dvě oddělená lůžka 90×200 cm, 1X patrová postel, 2x noční stolek, 1x prostorná šatní skříň, barový pult, 4x barové židle, čtecí lampičky, televizi, Wi-Fi připojení k internetu (zdarma), vlastní koupelna s WC a sprchovým koutem, kuchyňský kout je vybaven rychlovarnou konvicí mikrovlnou troubou, dvouvařičem a odsavačem par. součástí pokoje je předsíň. (nekuřácký pokoj).

  Studio 2 lůžkové

  Nadstandardní pokoj v hostelu s vlastní koupelnou a kuchyní 16 m2: nadstandartně zařízený dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení, dvě oddělená lůžka 90×200 cm, 2x noční stolek, 1x prostorná šatní skříň, psací stůl, křeslo, čtecí lampičky, televizi, Wi-Fi připojení k internetu (zdarma), vlastní koupelna s WC a sprchovým koutem, kuchyňský kout v předsíní je vybaven rychlovarnou konvicí mikrovlnou troubou, dvouvařičem a odsavačem par. součástí pokoje je balkon. (nekuřácký pokoj).

  Čtyřlůžkový pokoj s koupelnou

  Prostorný rodiný pokoj v hostelu Praha 24 m2: Jednoduše zařízený čtyřlůžkový pokoj má ve svém vybavení, čtyři oddělená lůžka 90×200 cm, nebo manželské lůžko 180×200 a jednu patrovou postel, 4x noční stolek, prostorná šatní skříň, psací stůl, minibar ( za poplatek), televizi, rychlovarnou konvici (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu (zdarma), vlastní koupelna se sprchovým koutem 80×80. WC sdílené s dalším pokojem. ( nekuřácký pokoj).

  Dvoulůžkový pokoj s koupelnou a WC

  Nadstandardní pokoj v hostelu s vlastní koupelnou 14 m2: Jednoduše zařízený dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení, dvě oddělená lůžka 90×200 cm, 2x noční stolek, 1x prostorná šatní skříň, psací stůl, minibar ( za poplatek), televizi, rychlovarnou konvici (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu (zdarma), vlastní koupelna s WC. (nekuřácký pokoj).