Hostel Praha

V našem Hostelu se mužete ubytovat ve dvou, tří nebo čtyř lůžlkových pokojích.Všechny Hostelové pokoje jsou rozděleny do tří kategorií první z nich jsou pokoje

– STANDARD se sdílenoů koupelnou pro dva nebo tři pokoje.
– KOMFORT s vlastní koupelnoů a WC
– STUDIO s vlastní koupelnou, WC a kuchyňským koutem

  HOSTEL ČTYŘLŮŽKOVÉ STUDIO

  Nadstandardní pokoj  v hostelu s vlastní koupelnou a kuchyní 30 m2: nadstandartně zařízený 4lůžkový pokoj má ve svém vybavení, dvě oddělená lůžka 90×200 cm, 1X patrová postel, 2x noční stolek, 1x prostorná šatní skříň, barový pult, 4x barové židle, čtecí lampičky, televizi,  Wi-Fi připojení k internetu (zdarma), vlastní koupelna s  WC a sprchovým koutem, kuchyňský kout  je vybaven rychlovarnou konvicí mikrovlnou troubou, dvouvařičem a odsavačem par. součástí pokoje je předsíň. (nekuřácký pokoj).

  Hostel dvoulůžkové studio

  Nadstandardní pokoj  v hostelu s vlastní koupelnou a kuchyní 16 m2: nadstandartně zařízený dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení, dvě oddělená lůžka 90×200 cm, 2x noční stolek, 1x prostorná šatní skříň, psací stůl, křeslo, čtecí lampičky, televizi,  Wi-Fi připojení k internetu (zdarma), vlastní koupelna s  WC a sprchovým koutem, kuchyňský kout v předsíní je vybaven rychlovarnou konvicí mikrovlnou troubou, dvouvařičem a odsavačem par. součástí pokoje je balkon. (nekuřácký pokoj)

  Hostel čtyřlůžkový pokoj – COMFORT

  Prostorný rodiný pokoj v hostelu Praha 24 m2: Jednoduše zařízený čtyřlůžkový pokoj má ve svém vybavení, čtyři oddělená lůžka 90×200 cm, nebo manželské lůžko 180×200 a jednu patrovou postelí, 4x noční stolek, prostorná šatní skříň, psací stůl, minibar/lednice, televize, rychlovarná konvice (na přání), možnost Wi-Fi připojení k internetu (zdarma), vlastní koupelna se sprchovým koutem 80×80. WC vlastní nebo sdílené s dalším pokojem dle výběru. ( nekuřácký pokoj).

  Hostel dvoulůžkový pokoj COMFORT

  Nadstandardní pokoj v hostelu s vlastní koupelnou 14 m2: Jednoduše zařízený dvoulůžkový pokoj má ve svém vybavení, dvě oddělená lůžka 90×200 cm,nebo manželská postel 160×200, 2x noční stolek, 1x prostorná šatní skříň, psací stůl, minibar/lednice, televizi, rychlovarnou konvici (za poplatek), možnost Wi-Fi připojení k internetu (zdarma), vlastní koupelna s WC. (nekuřácký pokoj).

  Hostel dvou- čtyřlůžkový pokoj – STANDART + KK

  Prostorný pokoj s kuchyňí v hostelu Praha 22 m2: Jednoduše zařízený dvoulůžkový pokoj s možností dalších dvou lůžek, má ve svém vybavení, dvě oddělená lůžka 90×200 cm, 2x noční stolek, 1x patro na spaní s dvoj lůžkem 160×200, nebo patrová postel, 1x prostorná šatní skříň, psací stůl, Kuchyňský kout-sporák nebo mikrovlná trouba,dřez ,lednice atd./ nádobí ap. není součástí vybavení- lze zapůjčit zdarma na recepci,/ možnost Wi-Fi připojení k internetu (zdarma), koupelna s WC sdílená s dalším pokojem. ( nekuřácký pokoj).